KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15774322
nr 1577 4322
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Träsnitt, Fåglar. Signerad, daterad 1976, bladets mått: 30x35 cm, yttermått inklusive ram: 45x50 cm
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:54:57
13/11 20:06:15